ΟλυμπιακόςΑΕΚΠαναθηναϊκόςΠΑΟΚΠανιώνιοςΞάνθηΠλατανιάςΑτρόμητοςΠΑΣ ΓιάννιναΑ.Ο. ΚέρκυραΠαναιτωλικόςΑστέρας ΤρίποληςΑΕΛΛεβαδειακόςΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΠαναθηναϊκός SuperfoodsΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΆρηςΗρακλήςΟΦΗBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+39 (055) 503 0190
Μπερναρντέσκι, Ιγουαΐν, Γιουβέντους
09/02/2018 • 23:50

Ο «Μπέρνα» ήξερε τα κατατόπια

Με τον μέχρι πρότινος «βιόλα», Φεντερίκο Μπερναρντέσκι, να ανοίγει το σκορ και τον Γκονσάλο Ιγουαΐν να «σφραγίζει» τη νίκη, η Γιουβέντους επικράτησε 2-0 της Φιορεντίνα στην Τοσκάνη και μέχρι το βράδυ του Σαββάτου θα είναι σίγουρα μόνη πρώτη στη Σέριε Α.

Ο Μίλαν Μπάντελι
09/02/2018 • 16:56

Μπάντελι: «Μπορεί να μείνω στη Φιορεντίνα»

Αν και έχει προσελκύσει το ενδιαφέρον άλλων συλλόγων, στους οποίους συμπεριλαμβάνεται η Ρόμα, ο Μίλαν Μπάντελι δεν είναι βέβαιος ότι θα φύγει από τη Φιορεντίνα όταν λήξει το συμβόλαιό του το ερχόμενο καλοκαίρι.

Ο Μπριάν Νταμπό.
30/01/2018 • 15:12
Παίκτες Λάτσιο, Πανηγυρική
21/01/2018 • 18:26

Ανέβηκε τρίτη η Λάτσιο

Η Λάτσιο χωρίς να δυσκολευτεί πήρε εύκολη νίκη, επικρατώντας με 5-1 της Κιέβο Βερόνα για την 21η αγωνιστική της Σεριε Α.

Γάλλος αμυντικός για τους «βιόλα»

Στην αγορά της Γαλλίας φέρονται να έχουν στρέψει την προσοχή τους οι διοικούντες τη Φιορεντίνα, αφού ενδιαφέρονται για τον Ζερόμ Ρουσιγιόν της Μονπελιέ.

Ισόπαλες 1-1 αναδείχθηκαν η Φιορεντίνα με την Ίντερ στο "Αρτέμιο Φράνκι"
05/01/2018 • 23:49

Μούδιασμα σε χρώμα.. «βιόλα» για την Ίντερ

Άλλο ένα μούδιασμα για την Ίντερ στην Φλωρεντία μένοντας δίχως νίκη για 5ο συνεχόμενo ματς στο πρωτάθλημα κι έναν αποκλεισμό, ενδιάμεσα, στο κύπελλο! Σε ένα δύσκολο παιχνίδι, από το πρώτο ως το τελευταίο λεπτό τη φωτιά «άναψε» ο Ικάρντι όμως ο Αργεντίνος Σιμεόνε ισοφάρισε σε 1-1 στο 91ο λεπτό!

Ισόπαλες 1-1 έμειναν Φιορεντίνα και Μίλαν σε ένα ματς όπου οι αμυντικοί έκαναν πιο ουσιαστικά πράγματα από τους επιθετικούς
30/12/2017 • 15:35

"Κόλλησαν" στο 1-1 Φιορεντίνα και Μίλαν

Προσπάθησαν για το κάτι παραπάνω όμως και πάλι δεν έπεισαν η Φιορεντίνα και η Μίλαν μένοντας στο 1-1 που μάλλον δεν αδικεί ούτε τους μεν ούτε τους δε στο ματς της Τοσκάνης. Το σκορ άνοιξε ο Σιμεόνε στο 71’ και δύο λεπτά αργότερα ο Τσαλχάνογλου ισοφάρισε για τους φιλοξενούμενους

O Tσέκι Γκόρι.
26/12/2017 • 13:34

Στο νοσοκομείο ο Τσέκι Γκόρι

Σε κρίσιμη κατάσταση νοσηλεύεται στο νοσοκομείο της Ρώμης «Τζεμέλι», ύστερα από καρδιακή ανακοπή, ο πρώην πρόεδρος της Φιορεντίνα, Βιτόριο Τσέκι Γκόρι.

Νίκη για την Μπολόνια
22/12/2017 • 23:48

Διπλά για Μπολόνια, Φιορεντίνα

Μπολόνια και Φιορεντίνα πέρασαν με νίκες από Βερόνα και Σαρδηνία αντίστοιχα, στα πρώτα παιχνίδια της 18ης στροφής στο Καμπιονάτο.

Oι παίκτες της Γιουβέντους
17/12/2017 • 18:32
Ο Φεντερίκο Κιέζα
16/12/2017 • 20:45

Στο στόχαστρο της Τότεναμ ο Κιέζα

Στο παιχνίδι για την απόκτηση του Φεντερίκο Κιέζα έχει μπει και η Τότεναμ, μετά την Παρί Σεν Ζερμέν, τη Γιουβέντους, τη Νάπολι και τη Ρόμα, οι οποίες παρακολουθούν ήδη τον επιθετικό της Φιορεντίνα.

Ο Σενεγαλέζος επιθετικός Μπαμπακάρ ήταν ένας από τους κορυφαίους της αναμέτρησης στο "Αρτέμιο Φράνκι"
13/12/2017 • 20:03

Πρόκριση σε ματς θρίλερ για τους «Βιόλα»!

Η Φιορεντίνα νίκησε την Σαμπντόρια με 3-2 μετά από ένα συναρπαστικό παιχνίδι που κρίθηκε με γκολ στο9 90’. Οι «Βιόλα» έπαιρναν από την αρχή του αγώνα το προβάδισμα και η πεισματάρα Σαμπντόρια ακολουθούσε ισοφαρίζοντας όσο άντεχε

Λάτσιο-Φιορεντίνα
26/11/2017 • 21:30

«Πάγωσε» στις καθυστερήσεις η Λάτσιο

Το εύστοχο πέναλτι του Μπαμπακάρ στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων, έδωσε σημαντικό βαθμό στη Φιορεντίνα, «παγώνοντας» ταυτόχρονα το «Ολίμπικο» και τη Λάτσιο (1-1).

22/02/2018 • 10:19